نامه جناب آقای محمد رئوف ذبیحی به دکتر حسن روحانی

جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام

✅ پیرو نامه 138003691102  مورخ 24/9/95 ابتدا پیروزی در انتخابات دوره دوم شما را تبریک عرض نموده و امید است برخلاف دوره اول بتوانید و بخواهید از وزرا و استانداران با پیگیری و مدیریت مقتدرانه در انجام و اجرای وعده هایی که به مردم داده اید جامه عمل بپوشانند.تا به جای اینکه بگویند دولت وعده و وعید،بگویند دولت قول و عمل.

✅ جناب آقای روحانی، حوزه وزارت مسکن و راه بسیار کم کار،بی توجه به نیاز ضروری خصوصا استان کردستان محروم،بی توجهی اداره کل مسکن و راهسازی،بی توجهی استادار محترم کردستان،الان متوجه می شویم که وزیر کشور زمان معرفی استاندار چرا گفت " من به حجت شرعی نرسیدم و فرد واجد شرایط در استان کردستان نیافتم " منظور ایشان از واجد شرایط یعنی کسیکه استان کردستان را خوب نشناسد و اولویت ها را توجه نکند.صد البته تحصیلکرده های محترم کردستان وجب به وجب خاک پاک کردستان را آشنا هستند و اولویت های مناطق مختلف را به خوبی می دانند.و شایستگی و لیاقت بالاترین مقام مسئولیت اجرایی کشور را هم دارند.معلوم شد این آشنایی و این دانایی با حجت شرعی آقای رحمانی شرایط لازم برای استاندار نیست.

✅ جناب اقای روحانی در استان کردستان روستایی است به نام بیساران،بزرگترین روستای ایران با جمعیتی قریب به 10 هزار نفر،محرومترین در استان محروم،انصاف داشته باشیداین روستا در هرکجای ایران غیر از کردستان بود به یقیین از امکانات شهری برخوردار بود.

✅ جناب آقای روحانی،جناب رحمانی وزیر کشور، جناب ملکی مدیر راه و شهرسازی استان کردستان،جناب زاهدی استاندار واجد شرایط وزیر کشور،به گواهی نامه های موجود که حتما در اداره راه کردستان موجود هستند، 40 سال است تلاش کردیم برای 15 کیلومتر جاده که تا به امروز 5 کیلومترش باقی مانده است.

✅ واقعا من شرم دارم بگویم در طول این 40 سال هر وقت انتخابات رسانه ای می شود با سروصدا و آگهی و انتخاب پیمانکار و اعزام چند دستگاه ماشین آلات سر جاده برای سرگرمی مردم و به محض پایان انتخابات کلا جمع و به امید انتخابات بعدی!!!
راستی شما فکر می کنید مردم نمی فهمند ؟؟؟این عمل شما توهین به شعور این مردم متدین،متقی و صبور نیست ؟؟؟
در نامه قبلی خواستیم کل جمعیت بیساران،زن و مرد و پیر و جوان،یکی یک قاشق دست بگیریم و برویم سر جاده و فیلمی تهیه کنیم،عاقلی گفت نکنید چنین کاری،رسانه ها بهره بردای می کنند و ما هم گوش کردیم و پذیرفتیم.

✅ ما فکر می کنیم استاندار محترم اگر واجد شرایط وزیر کشور باشند نمی دانند بیساران کجای کردستان است،اهالی بیساران مایلند فردی را که به نام نماینده به مجلس آورده اید،اعزام کنید سری به بیساران بزند و جویا شود که یک بیمار اورژانسی را شب چگونه به شهر می رسانند. اگر کشاورز زحمتکش در این اوضاع کم آبی محصولی داشته باشد چگونه به بازار عرضه نماید؟

 ✅ اینها را گزارش کنید شاید گوش شنوایی پیدا شد.در گذشته رسم یا اصولی حاکم بر ادارات بود که نامه های رسیده را می خواندند و اگر کاری نمی کردند جوابی می دادند.
ما به دفتر ریاست جمهوری،وزارت مسکن و راه سازی،اداره کل مسکن و راه کردستان،و استانداری نامه ها نوشتیم که نه کاری برایمان کردند و نه جوابی به ما دادند.گرچه جواب ندادن هم خود جوابی است که ما هم یاد گرفتیم.

✅ منتظر انتخابات بعدی می مانیم ...


با تقدیم احترام و اقدام به عمل با حجت شرعی
 محمد رئوف ذبیحی

✅ رونوشت :
1 – دفتر ریاست جمهوری پیرو شماره 138003691102 موخ 24/9/95
2 – وزارت راه و شهرسازی،نامه ارجاعی ریاست جمهوری
3 – اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان،نامه ارجاعی وزارت خانه
4 – استاندار کردستان،نامه شماره 47074-11 مورخ 25/7/95
5 – وزیر محترم کشور جناب آقای رحمانی،اگر به حجت شرعی رسیده باشد

✅ ثبت دبیرخانه ریاست جمهوری به شماره 143233461402 و ارسال به جناب محمد رضا انصاری (مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارت راه و شهرسازی)


به کانال اطلاع رسانی بیساران در تلگرام بپیوندید
????????????????????????????
https://telegram.me/bisarannews

/ 0 نظر / 100 بازدید