21 بهمن 91 -روزی زیبا و بیاد ماندنی در بیساران

شنبه 21 بهمن - روز افتتاحیه آزمایشگاه پزشکی روستای بیساران

سلام دوستان.

قبلا در یک پست از وبلاگ در مورد اقدامات خیرخواهانه شخصیتی بزرگوار در روستای بیساران مطلبی نوشته بودیم که جدیدترین اقدام خیر خواهانه این بزرگوار را راه اندازی وتجهیز آزمایشگاه کامل و مدرن پزشکی بیساران به شما گزارش کرده بودیم.

آری این شخصیت بزرگوار کسی نیست جز محمد رئوف ذبیحی...

 

 

قبلا در مورد اقدامات خیرخواهانه ایشان در طول سالهای گذشته به مردم بیساران مطلب گذاشته ایم.اقداماتی نظیر تجهیز درمانگاه بیساران به انواع دستگاه ها،تجهیز کتابخانه های مدارس و عمومی روستا و ....

ولی ایشان جدیدا تمامی دستگاه های کامل یک ازمایشگاه پزشکی مدرن روز را برای بیساران خریداری کرده اند.این اقدام خیر خواهانه ایشان به راحتی از ذهن مردم بیساران و منطقه فراموش نمیشود.

دستگاه های مدرنی که به گفته خیلی از مسئولین مربوطه حتی در شهرستانهای نزدیک هم موجود نیستند.

شنبه 21 بهمن 91 روز افتتاحیه این ازمایشگاه است.روزی بیادماندنی و پرشکوه برای مردم بیساران.

افتتاحیه این آزمایشگاه قرار است پس فردا با حضور بانی ان جناب آقای محمد رئوف ذبیحی صورت پذیرد.امیدوارم اگه شما هم خواستید در این روز کنار ما باشید.

از طریق این وبلاگ من پیشاپیش این روز رو تبریک میگم و ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات خیرخواهانه محمد رئوف ذبیحی برایشان آرزوی طول عمر باعزت میکنم.

/ 5 نظر / 13 بازدید
پریسا

دیگه سر نمی زنی بهم؟. منتظرم با کلی مطلب جدید و کمیاب

پریسا

دآیا می دانستید که سایت من به روز ترین سایت ایران است[لبخند]. بازم سر زدم بدو بیا

پانتاها

[خجالت][خجالت]ببخشید آزمایشگاه[خجالت]

فاتح حسامی

سلام واقعا به مردم بیساران تبریک می گویم باور کنید از ته دلم خوشحال شدم و یه حس جالبی بهم دست داد. بیساران از دیر باز مهد علم و فرهنگ بوده است گویای آنهم وجود عالمان و شاعرانی بزرگ می باشد. دست مریزاد آقای ذبیحی عزیز

دلیر

سایت شما جالب است وکار بیشتری می توان انجام داد موفق باشید.