بسته بودن درب کتابخانه عمومی بیساران ( بزرگترین روستای کشور)

با کمال تاسف کتابخانه عمومی روستای بیساران ( بزرگترین روستای کشور) چند ماهی است که کاملا تعطیل شده و قفل بزرگی بر سر در آن زده اند.جای تعجب و سوال است که چرا این کتابخانه در میان این همه مشتاق به مطالعه و استفاده کننده قفل شده است؟؟؟؟؟؟ واقعا مسئولین محترم مربوطه تا کی قصد باز کردن درب این کتابخانه را ندارن؟ جای بس تاسف و سوال است که وقتی از شیشه های کتابخانه به داخل کتابخانه نگاه میکنی یک دنیا قفسه و کتاب رو مشاهده میکنی که با گردو خاک پوشانده شده اند!!! هیچ کجای دنیا این بی حرمتی و بی احترامی به کتاب و کتابخانه نمی شود که الان در بیساران بر سر کتابخانه عمومی بیساران آمده است.

بنده به عنوان یک بیسارانی و یک جوان علاقمند به کتاب و کتابخوانی جا دارد از طریق این رسانه از زحمات بی دریغ و دلسوزانه جناب اقای ذبیحی که خود یک دنیا کتاب به این کتابخانه اهدا کرده است، تشکر و قدردانی می کنم و ایشان را سپاسگزارم که با ارسال نامه زیر به دبیر کل محترم نهاد کتابخانه های عمومی کشور این مشکل و گرفتاری جوانان بیساران را به گوش ایشان رسانده اند.امید است که با زحمات جناب آقای ذبیحی و همت مسئولین محترم، این قفل درب کتابخانه برداشته شود...

نامه جناب آقای محمد رئوف ذبیحی به دبیر کل محترم نهاد کتابخانه های عمومی کشور جناب آقای مختارپور جهت برداشتن قفل درب کتابخانه عمومی بیساران و باز کردن درب این کتابخانه به روی مشتاقان و جوانان عاشق و جویای مطالعه و علم و دانش روستای بیساران:

 
/ 0 نظر / 47 بازدید