???????: نوری شهابی
?????: ۱۳٩۱/۱٢/٧

سلام دوستان خوبم...

در چند پست قبل اولین مسابقه چهره شناسی عکس های قدیمی بیساران را در وبلاگ گذاشتم که استقبال خوبی از آن شد و خیلی ها با ارسال پیام های خود در این مسابقه شرکت کردن.قرار بر این بود به دو نفر از انهایی که بطور کامل عکس ها رو شناسایی کنند و در مسابقه برنده شدند جوایزی هم به رسم یادبود به آنها اهدا کنم.

در اولین مسابقه تعداد 32 نفر شرکت کردند که دو نفر از آنها کاملتر و بهتر و درست از بقیه چهره هارو شناسایی کردند که از طرف ما برنده اعلام میشن و جوایز انها هم اهداءخواهد شد.

البته خیلی ها تا حدودی افراد رو برای ما ارسال کرده اند ولی برنده از نظر ما کسانی هستند که بیشتر از همه اسامی رو برای ما ارسال کنند.

تعدادی از دوستان که با پیام و یا با ارسال نظر در مسابقه شرکت کرده بودند:

جبرئیل یعقوبی،عادل الیاسی،کریم قطبی،جمیل یعقوبی،داوود ذبیحی،منصور شهابی،فاتح شهابی،شهلا یعقوبی،مهدی علی رمایی،کیوان مرادی،ناجح شهابی،حفصه ذبیحی،میترا زمانی،نیما از وبلاگ گنجینه سلامت و زندگی،پیام باسامی و تعداد زیاد دیگری از دوستان که یا به اشتباه و یا خیلی ناقص و کمتر از بقیه چهره هارو شناسایی کرده بودند...

 

اسامیه برندگان خوش شانس مسابقه اول را اینجا ببینید

 


نفر اول:

تنها کسی که بطور کامل همه چهره هارو برای من ارسال کرده بودن و به عنوان نفر اول مسابقه انتخاب شدند اقای جبرئیل یعقوبی مسئول مخابرات روستای بیساران بود .

 

 

نفر دوم :


برنده شماره دو ما هم کاک عادل الیاسی است که بعد از نفر اول بیشترین تعداد رو برای من ارسال کرده بودند

 

 

 

راستی یه خبر خوب هم بدم اونم اینکه مسابقه شماره دو تو همین هفته برگزار میشه...

 


????? ??
??????