???????: نوری شهابی
?????: ۱۳٩۱/۱۱/٢٤

                 دوستان خوب وبلاگ بیساران سلام

 

 

از امروز تصمیم گرفتم یک پست جدید به وبلاگ اضافه کنم و   اونم بصورت یک مسابقه برای شما.اسمشو گذاشتم شناسایی عکس های قدیمی مردم بیساران.... 

 هر هفته سعی میکنم یک مسابقه بزارم و در هر مسابقه هم دو تا عکس.شرط برنده شدن در مسابقه شناسایی افراد عکس هاست.طریقه شرکت در مسابقه هم ارسال اسامی افراد در داخل عکس ها به شماره 09185923901 میباشد.در هرمسابقه دوتا عکس قرار میدهم (شماره 1 و 2)شما باید هرکدام از عکس ها رو جدا برای من بفرستید با ذکر شماره عکس و اسامی.

حال اگر عکس های دسته جمعی را گذاشتیم شما هر چقد که میشناسید برای ما بفرستید کسانی برنده هستند که اسامی کاملتر و بیشتری را ارسال کنند.

بهرحال من این پست رو هم برای تنوع در وبلاگ و هم دیدن عکس های قدیمی بیساران و یادی از قدیمی ها، انتخاب کرده ام.نظرات و پیشنهادات خودتون رو هم حتما برایم ارسال کنید...

حالا اگه برنده شدید چی؟

به کسانی که در این مسابقه شرکت کنند و برنده بشن از طرف خودم یادبودی جایزه خواهند گرفت این جایزه برای کسانی که در بیساران هستند و یا میتوانند به بیساران بیایند میتونند از خودم تحویل بگیرند.و کسانی هم که برنده شدند ولی در شهر دیگری هستند و دسترسی به من ندارند از آنها آدرس پستی میگیریم و هدیه رو برایش ارسال خواهیم کرد.ما برای هر پست دوتا برنده داریم که اگر تعداد برنده ها زیاد بود بینشون قرعه کشی کرده و برنده شدن رو از طریق همون شماره ای که اسامی را به من اس ام کردن و یا از طریق همین وبلاگ به اطلاعشون می رسونیم.

فقط توجه داشته باشید در پیام ارسالی خود حتما مشخصات خودتون رو برای من بنویسید.

برای مسابقه شماره 1 با این دو عکس شروع میکنیم.شما نام افراد رو  با شماره عکس و نام خودتون و شهر تون رو به شماره 09185923901 ارسال کنید.امیدوارم شما برنده مسابقه اول ما باشید.

 

بیا اینجا و عکسا رو ببین

 


 

مسابقه چهره شناسی عکس های قدیمی بیساران- شماره یک - 1391/11/25

 

عکس شماره یک :

 

 

عکس شماره دو :

 

 

مهلت ارسال و شرکت در مسابقه از تاریخ 25 بهمن 91 به مدت یک هفته (هفت روز)

لطفا اسامی رو فقط و فقط با پیام(sms ) بفرستید.

ما در پایان هر هفته اسامی برنده ها رو در وبلاگ اعلام میکنیم.و با انها تماس گرفته میشه.

ممنون از شما - نوری شهابی

 


????? ??
??????